Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів 0

Форма входу

Головна » 2015 » Березень » 7 » Відкрита першість міста Нова Одеса з гирьового спорту.
14:49
Відкрита першість міста Нова Одеса з гирьового спорту.
01  березня  у приміщенні міської ДЮСШ була проведені змагання  Відкритої першості  міста з гирьового спорту.

Участь у традиційні змагання  взяли кращі гирьовики  Миколаєва, смт Березнегувате, учні, та випускники Новоодеської міської спортивної школи : срібний призер ЧС Венспілс (Латвія) 2011 Біла Вікторія, МС України Чемпіон України Малихін Руслан, Для багатьох юних гирьовиків це були перші виступи на помості.  За цікавими подіями спостерігала  дитяча молодь вихованців спортивної школи, та жителі міста. На змаганнях були  присутні міський голова Поляков О.П., начальник відділу з питань молоді  спорту та зв’язку з громадськими організаціями  міської ради Ситчик Л.В.

З святковою промовою,  міський голова відкрив змагання.
Головний суддя змагань МС України Пастух В.В.  розповів  про  умови проведення змагань, та правила визначення переможців.

У результаті проведених змагань:
1 місце серед дівчат  зайняла вихованка Новоодеської міської ДЮСШ КМС Біла Вікторія з результатом 97 підйомів (вага гирі  16кг.), друге місце виборола представниця м. Миколаєва  Доева Світлана з результатом 94 підйомів , 3 місце посіла учениця МДЮСШ  Алферова Наталья 72 підйомів.

1 місце серед юнаків  до 18 років (ривок гирі 16 кг.)  зайняв Васильченко Василь  результатом 222 підйомів , 2 місце  Белінський Андрій 150 підйомів , 3 місце виборов Дурненко Олександр 110 підйомів - всі учні представники міської ДЮСШ.
Серед дорослих гирьовиків у ривку гирі 24 кг. 1місце виборов  МС України Малихін Руслан (м. Нова Одеса) з результатом 160 підйомів, 2місце – Будаков Олег  150 підйомів (м. Миколаїв), 3 місце Махналик Руслан 137 підйомів (смт. Березнегувате).

Закінчився спортивний захід показовим виступом гостя з смт Березнегувате Толстого Володимира  ветерана гирьового спорту (51 рік) МС України Чемпіона світу серед ветеранів у Мілані (Італія) 2012 року. Володимир за 10 хвилин виконав ривок  гирі 32 кг. - 130 разів.

Переможці, та призери змагань були нагороджені  грамотами міської ради, та цінними подарунками.