Форма входу

Головна » 2010 » Липень » 12 » Чемпіонат України з гирьового спорту
15:58
Чемпіонат України з гирьового спорту

25-27 червня у м. Тернополі відбувся Чемпіонат України з гирьового спорту з двоборства (поштовх + ривок) та відбірковий чемпіонат світу.

Миколаївська збірна команда гирьовиків, до складу якої ввійшли наші новоодеські спортсмени В. Акальмаз, В. Чебанов, О. Кав’юк та О. Котухов, в загальнокомандному заліку посіла 8 місце.

Про досягнення спортсменів Нової Одеси міська газета «Новоодеський вісник» постійно розповідає на своїх шпальтах.

Неодноразово спортсмени здобували перемогу в різних видах спорту, підтверджуючи професіоналізм та високу кваліфікацію тренерів.

Чемпіонат України з гирьового спорту із двоборства виявився занадто напруженим, адже за честь і славу боролися заслужені майстри спорту, кандидати спорту міжнародного класу, кандидати та майстри спорту. Загальна кількість учасників - 258, в кожній категорії брали участь 35-37 спортсменів.

Тренер-викладач, майстер спорту В.В. Акальмаз посів друге місце (вагова категорія 80 кг) з результатом 101 раз з поштовхом та 158 - з ривком, загальний результат - 259 підйомів. Перше місце здобув В.В. Чебанов (вагова категорія 75 кг) серед юніорів та третє місце - дорослих, загальний поштовх якого становив 247. У ваговій категорії понад 90 кг перемогу здобув серед юніорів О.В. Кав’юк - 200 підйомів, вага гирі 32 кг; до 90 кг - п’яте місце серед юніорів отримав О.П. Котухов - 185 підйомів. Дані результати дали змогу отримати спортсменам ліцензію на право участі в чемпіонаті світу в Мілані. Тож побажаємо їм у майбутньому успіхів та перемог.

Паралельно разом із цим змаганням проводилися Всеукраїнські літні сільські спортивні ігри у м. Скадовськ, у яких брали участь близько трьох тисяч дітей - спортсменів та учасників шоу-програми. Вихованці Новоодеської міської ДЮСШ Катерина Ткач та Влад Гороп’янов взяли участь в гирьовому спорті та зуміли додому привезти срібло.

Теплим та радісним прийомом зустрів наших переможців міський голова Ю.О. Шутяк.

- Я дуже вдячний, що Ви зуміли у такій великій конкуренції зайняти достойні місця і тим самим прославили наше місто - Нову Одесу, - сказав Юрій Олександрович. Ми маємо багато достойних спортсменів, тому наша мета - підтримувати Вас. Міська рада ніколи не залишалася осторонь від вас, тим паче, зараз перед нами дуже важлива справа - чемпіонат світу. Ми допоможемо з фінансової сторони, а від вас будемо чекати золота чи срібла.

Володимир Акальмаз подякував Юрію Олександровичу за постійну підтримку та пообіцяв, що докладуть максимум зусиль задля перемоги.